Susisiekime : +370 686 80288

/

el. paštas : psichologijosnamai@gmail.com

Vaikų ir tėvų studija

Vaikai – štai tikrieji žmonijos mokytojai.
P. Rosegger

Gyvenimo sėkmė ir svarbių užduočių realizacija priklauso nuo asmeninių ir socialinių žmogaus kompetencijų. Efektyvaus funkcionavimo pasaulyje įgūdžių pagrindai formuojasi pirmuose gyvenimo metuose, artimų ryšių su tėvais kontekste.

Žmogus kiekviename gyvenimo etape įgauna tam tikrų įgūdžių, kurie formuoja jo asmenybę, bet gyvenimo laikotarpis nuo 0 iki 3 metu yra itin svarbus, nes jame formuojasi asmenybės įgūdžių pagrindas  visam gyvenimui. Kai kurie mokslininkai sako, kad tai, KĄ ŽMOGUS GAUNA IKI 3 METŲ, TAI JIS “NEŠA“ IKI GYVOS GALVOS.

Kad žmogaus asmenybė vystytųsi  teisingai, reikia, kad vaikas atsirastų aplinkoje, kuri  ne tik patenkina jo fizinius ir psichologinius poreikius, bet ir leidžia jam būti saugiai prisirišusiam prie vieno žmogaus, kuris jam užtikrins saugumo jausmą, savarankiškumą ir socializaciją.  Ypač svarbus yra vaiko ryšys su mama. Būtent jis  labiausiai nulemia, kokiu žmogumi taps ateityje vaikas – kiek bus savarankiškas, kokią pasaulėžiūrą turės, kokius santykius kurs, kokį požiūrį į save turės  ir kokius efektyvius įgūdžius naudos problemų įveikimui.

Kaip tai pasiekti, mes kalbame mūsų pamokėlių metu.

Psichologė Dorota Oleškevič pagal unikalią programą organizuoja pamokėles vaikams:

  • 1-2,5 metų vaikučių grupės
  • 2,5-4 metų vaikučių grupės
  • 4,5-5,5 metų vaikų grupės

Pamokėlių tikslas padėti  teisingai suprasti  bei gerinti santykius tarp tėvų ir vaikų.

Daugiau informacijs telefonu +370 686 80288, el.paštu: psichologijosnamai@gmail.com arba užduokite klausimą užpildę šią formą: