Susisiekime : +370 686 80288

/

el. paštas : psichologijosnamai@gmail.com

Psichologė Dorota Oleškevič

Norėdami pažinti turime suprasti. O norėdami suprasti, turime tiksliau žinoti kokia yra situacija ir kokios aplinkybės. Ką žmonės žino ir ko nežino. Kaip žmonės mato tai, ką jie daro ir kaip ne. Kas jie yra ir kas jie nėra.

(Michael E. Gerber)

Psichologija man yra daugiau negu profesija – tai mano aistra ir gyvenimas.

Pagrindinius psichologo diplomus įgijau VPU ir MRU universitetuose. Dabar studijuoju Institute for Integrative Bodywork and Movement Therapy.

Taip pat mokiausi Maskvos Integruotos šokio judesio terapijos centre: „Integruotos šokio judesio psichologijos pagrindai“„Integruotos šokio judesio terapijos klinikiniai aspektai “. Savo kvalifikaciją nuolat tobulinu įvairiuose seminaruose, konferencijose ir mokymuose. Esu Lietuvos šokio – judesio asociacijos ir Lietuvos psichologų sąjungos narė.

Savanore dirbau: VŠĮ ,,Rafaelis“ (socialinių įgūdžių lavinimo užsiėmimai 6- 12 metų vaikams); BĮ Vilniaus m. motinos ir vaiko pensionas; vaikų studija „Mažieji stebuklai“ (šeimos pamokėlės 1-3 metų vaikams ir jų tėvams (auklėjimo, raidos, problemų sprendimo… klausimais)); Fabijoniškių socialinių paslaugų namai – dienos socialinės globos centras (šokio judesio terapijos užsiėmimai); VŠĮ Vilniaus m. Psichikos Sveikatos Centras (šokio judesio terapijos užsiėmimai).

Taip pat dirbau VŠĮ Vilniaus m. Psichikos Sveikatos Centre ( šokio judesio terapijos grupės užsiėmimų vedimas). Dabar dirbu VŠĮ Centro poliklinika, Diagnostikos centras Vytenio skyrius Psichiatrijos dienos stacionaras (medicinos psichologe) ir VŠĮ Psichologijos Namai (psichologė).

2014 m. pradėjau mokytis geštalto psichoterapijos penkerių metų (1600 val.) mokymo programą Vilniaus Geštalt institute. Šios mokymo programos standartai yra patvirtinti Europos geštalto terapijos asociacijoje (EAGT) ir Europos psichoterapijos asociacijoje (EAP).


Nuo 2018 m. suteiktas Europos psichologo sertifikatas.

Konsultuoju individualiai ir vedu grupinius užsiėmimus.

Psichologinės konsultacijos vyksta lietuvių, rusų ir lenkų kalbomis.

Individuali psichologo konsultacija trunka 50 min.

Šeimos/poros psichologo konsultacijos – 90 min.

Šokio judesio terapijos užsiėmimas -60 min.

Kontaktai: Tel: +370 686 80288

El.paštas: dorotaoleskevic@gmail.com arba psichologijosnamai@gmail.com

Pasikonsultuokite su psichologe: