Susisiekime : +370 686 80288

/

el. paštas : psichologijosnamai@gmail.com

Psichologijos namai

„Žmogus yra niekas be savo šaknų – tegu tai bus mažytė oazė dykumoje, raudonas riebus molžemis, kokio nors kalno šlaitas, uolėta jūros pakrantė ar lopinėlis didmiesčio gatvės. Kiekvienas suleidžiame šaknis į juodžemio sklypelį, į pelkę arba balto biraus smėlio juostą, į akmenį, asfaltą ar į kilimo skiautę tam, kad galėtume pavadinti šitą vietą vienu vieninteliu svarbiu žodžiu – namai.“

(K. Vonegutas)

Jeigu norite susitvarkyti su gyvenimo sunkumais, pagerinti santykius su artimaisiais  ar jaučiate  norą kažką keisti savo asmeniniame  ar profesiniame gyvenime – tai psichologinis konsultavimas kaip tik Jums.

Psichologijos namuose teikiama profesionali psichologinė pagalba vaikams, paaugliams, suaugusiems, šeimoms ir poroms.

Siūlome Jums  profesionalų psichologinį konsultavimą, taip pat ir platų spektrą grupinių psichologinių veiklų mažiems ir dideliems (grupinės terapijos suaugusiems, grupiniai užsiėmimai vaikams ir šeimoms).

Savo gyvenime kiekvienas žmogus susiduria su negatyviais įvykiais: kažkas praranda darbą arba išgyvena skyrybas, kitas kovoja su liga, vienam nepakeliama tampa kritika ar konfliktai su artimaisiais ir bendradarbiais, o kur dar nesisukalbėjimas su vaikais, nelaiminga meilė… Sunkumus išgyvena visi, tačiau ne visi ir ne visada sugeba su jais susitvarkyti, surasti tinkamą sprendimą ir pertransformuoti tai kas atsitiko į kažką, kas yra vertinga gyvenimo kokybei ir asmenybės vystymuisi.

Susibūrėme su mintimi apie žmones, kurie ieško pagalbos sprendžiant gyvenimiškas problemas, siekia tobulėjimo, auga kaip asmenybė, ieško sprendimų kaip darnoje ir meilėje auklėti savo vaikus. Mūsų misija – padėti žmogui pačiam išmokti valdyti savo gyvenimą, spręsti problemas, kurios tapo vidinių konfliktų, krizių arba kitokių asmeninių sunkumų priežastimi.

Savo darbe siekiame padėti kiekvienam turinčiam sunkumų, pasiklydusiam gyvenime ir ieškančiam pagalbos, kiekvienam praradusiam viltį ir norinčiam atrasti savo kelią. Siekiame skleisti savo žinias visuomenėje ir tokiu būdu didinti jos psichologinę kompetenciją, stiprinti psichinę sveikatą, ugdyti šeimos vertybes ir kelti asmenybės statusą.

Mūsų tikėjimas pagrįstas Erin Brockovich žodžiais : „ nėra tokios kliūties, kurios negalėtum peršokti, iššūkio, kurio negalėtum įveikti, baimės, kurios nepajėgtum nugalėti, kad ir kaip neįmanoma tai kartais atrodo.“

Mūsų darbo pagrindas: mokslinės žinios, kompetencija, konfidencialumas, empatija, atsakomybė ir nuoširdumas.

Kontaktai: Tel: +370 686 80288

El.paštas: dorotaoleskevic@gmail.com arba psichologijosnamai@gmail.com

Pasikonsultuokite su psichologe: