Susisiekime : +370 686 80288

/

el. paštas : psichologijosnamai@gmail.com

Integruota šokio judesio ir kūno terapija

UŽSIĖMIMAI, KURIE KEIČIA GYVENIMĄ – integruota šokio judesio ir kūno terapija.

“Vienas iš šokio judesio terapijos tikslų – padėti žmogui rasti didelę pasirinkimo laisvę ten, kur to pasirikimo ankščiau nebuvo. Į šokio judesio terapiją dažnai ateina žmonės esantys aklavietėje, nematantys naujų sprendimų, arba neturintys pasirinkimo galimybių. Juos kankina panašūs klausimai: išeiti ar pasilikti santykiuose; eiti į santykį , o gal atvirkščiai, padidinti atstumą; reikšti ar nereikšti emocijų; pasireikšti pačiam ar save slopinti. Dažnai tokie žmonės mato tik pusę galimybių… Pripažinti teisę išgyventi, veikti, arba neveikti; žinoti savo norus ir jausmus; priimti sprendimus ir judėti – tai yra ta laisvė, kurią jie gali rasti. Jos gali būti nedaug, bet tai yra tik jų laisvė.  Gyvenimas – tai šokis, jūsų asmeninis šokis su gyvenimu. Aš tikiu, kad šokis gali būti nuostabi gyvenimo dovana kiekvienam žmogui. Šokdami jus atveriate kelią ryškumui, gilumai, nuoširdžiai saviraiškai ir tada judesis tampa žingsniu į aiškesni „AŠ“, kuris tampa pagrindu santykyje su kitais žmonėmis. Jūsų gyvenimo šokio niekas už jus nesušoks.” 

A. Girshon (mano mokytojas)

Savo gyvenimo eigoje mes dažnai slopiname norus ir poreikius, tramdome emocijas ir jausmus. O visi neišsakyti, neišjausti, neišveikti aspektai paveikia ir mūsų kūną. Jame atsiranda įtampa, blokai, skausmai ligos…
Mes patenkame į uždaro rato spąstus: blogos mintys pažadina blogus jausmus, kurie veikia kūną, o stresuojantis kūnas, savo ruožtu, gimdo neigiamus jausmus, kurie sukelia neigiamas mintys. Atsiranda irzlumas, nerimas, kaltės jausmas…
Džiaugtis pilnaverčiu gyvenimu, jausti pasitenkinimą juo ir siekti tikslų galime tik sumažinus arba visiškai atsikračius įtampos – atpalaiduotas kūnas ir protas sustiprina žmogų. Tada gyvenimas įgauna daugiau spalvų , grįžta jo kokybė, gerėja santykiai su žmonėmis, atsiranda meilė ir aistra, išnyksta pyktis. Mes tampame pasitikintys savimi, ramūs ir galintys patenkinti savo norus ir poreikius.
Vienas geriausių būdų gerinant gyvenimo kokybę ir kovojant su stresu – INTEGRUOTA ŠOKIO JUDESIO  IR KŪNO TERAPIJA.
Tai psichoterapinis metodas, kurio metu žmogus judėdamas gali kūrybiškai įsitraukti į procesą, kuris išplečia jo emocinius, kognityvinius, socialinius ir fizinius sugebėjimus.  Šis metodas grindžiamas principu, kad judėjimas atspindi mąstymo ir jausmų modelius. Jis leidžia atskleisti savąjį ,,AŠ”, pažinti save, savo ypatingas individualiąsias savybes, išreikšti nuotaiką, jausmus, padeda pasąmonėje glūdinčius dalykus perkelti į sąmonės lygį.

Kūnas – tai mūsų psichikos pratęsimas ir dirbdami su juo mes galime gražinti dvasinę harmoniją, ramybę ir pasitenkinimą. Dirbant su kūnu, gydoma siela ir atvirkščiai – dirbant su siela, pasveiksta kūnas.

ŠOKIO JUDESIO IR KŪNO TERAPIJOS METODAI ir jų PRITAIKYMAS GYVENIME

Integruota šokio judesio ir kūno terapija – tai psichoterapijos metodas, kurio pagrindą sudaro trys kryptys:

 • šokio judesio terapija,
 • kūno judesio terapija ir
 • psichosomatikos teorijos.

Sesijų metu pagrindinės šokio judesio ir kūno terapijos technikos:

 • meditacija,
 • kvėpavimo technikos,
 • autentiškas judesys,
 • penki ritmai Gabrielles Roth,
 • kūno džiazas,
 • darbas su kūno blokais,
 • darbas su įvairiomis kūno sistemomis ir t.t.

persipina su kitomis, žinomų psichoterapijų krypčių technikomis, pavyzdžiui,

 • geštalto psichoterapijos ,
 • psichodinaminės psichoterapijos,
 • psichodramos ir t.t.
harmonija

Nors integruota šokio judesio ir kūno terapija yra turtinga savo metodų įvairove, visi metodai skirti 

 • „išgyventi“ judesį,
 • išveikti emocijas,
 • pakeisti neigiamą mąstymą.

Ir tokiu būdu padeda

 • išlaisvinti kūną,
 • atstatyti asmenybės harmoniją,
 • įgyti naujų gyvenimiškų jėgų
 • ir sustiprinti vidinius resursus.

Ar tai šokių pamokos?

Nors šios terapijos pavadinime dalyvauja žodis šokiai, tai nėra šokių pamokos. Šokio judesio ir kūno terapija – tai unikalus psichoterapijos metodas, kuris padeda pasiekti žmogaus vidų ir pažinti kūną įvairių judesio technikų pagalba.

Šokio judesio ir kūno terapija padeda sukurti harmoniją tarp minčių, emocijų ir kūno.


Šokio judesio  ir kūno terapijos užsiėmimai aktualūs žmonėms, kurie:

 • Nori išspręsti savo asmenines problemas (nepasitikėjimas savimi, žema savivertė, baimės jausmas);
 • Nori gražesnių santykių su artimaisiais ir aplinkiniais;
 • Nori pagerinti savo savijautą ir sveikatą;
 • Nori atsikratyti vidinės įtampos ir išlaisvinti gyvybiškos energijos resursus;
 • Nori išspręsti vaikystės problemas, patirtas fizines ir psichologines traumas;
 • Nori atrasti naujus būdus, kaip spręsti problemas ir sužinti kaip įgyvendinti užsibrėžtus tikslus;
 • Nori pailsėsi nuo kasdieninės rutinos;
 • Nori atrasi naujas pažintis ir tiesiog puikiai praleisi laiką.

Visą gyvenimą kaupta neigiama patirtis slepiasi mūsų pasąmonėje ir pasirodo pačiu nemaloniausiu pavidalu – ligomis, kompleksais, agresija, izoliacija nuo aplinkinių. Kūno terapija padeda „susidraugauti“ būtent su tomis pasąmonės vietomis, kurios blokuoja mūsų kelią į laimingą ir kokybišką gyvenimą.
Kūno judesio terapijos užsiėmimuose žmogus efektyviau sprendžia susikaupusias problemas nei vien tik bendraudamas su psichologu . Naudodami įvairias judesio technikas, kurios padeda nepasiduoti proto analizei, jūs meistriškai pasiekiate giliausius savo sielos kampelius.
Artimiau susipažinę su savo kūnu, Jūs daugiau sužinosite apie save, kaip apie asmenybę. Kaip žinia mūsų kūnas saugo informaciją nuo pat gyvybės užsimezgimo pradžios.

Grupė yra uždara, užsiėmimai vyksta siaurame rate. Garantuojamas konfidencialumas.
Geriausi rezultatai pasiekiami reguliariai lankant visus užsiėmimus.
Atkreipiame dėmesį, kad apie viduje slypinčias problemas užsiėmimų dalyviai pradeda kalbėti tik tuomet, kai patys pajaučia, kad nori išsikalbėti.

„Integruota šokio judesio ir kūno terapija – užsiėmimai, kurie keičia gyvenimą“, – taip vienbalsiai pritaria čia dalyvavę žmonės.
Šokis, judesys ir profesionalūs specialisto patarimai įkvepia Naujai pradžiai. Po terapijos visi lankytojai džiaugiasi asmenybės harmonija, pilnaverčiais santykiais su gyvenimo partneriu ir aplinkiniais. Daugelis jų įgyvendino svajones, kurios ilgai gulėjo giliausiose stalčiuose.

Ši terapiją turi gilų poveikį tolesniam žmogaus gyvenimui. Pasiekti teigiamų pokyčių Jums padės tik kvalifikuoti psichoterapijos specialistai.
Susipažinkite su psichologės Dorotos Oleškevič patirtimi ir kvalifikacija.
Užsiėmimai yra tęstiniai ir vyksta kiekvieną trečiadienį nuo 19 val. , trukmė 2 val., kaina 12 EUR.
Su savimi turėkite patogią ir judesių nevaržančią aprangą.

Būtina išansktinė registracija.

Mindaugo g. 21, Vilniuje (VŠĮ PSICHOLOGIJOS NAMAI)

Šokis, judesys ir profesionalūs specialisto patarimai įkvepia Naujai pradžiai. Po terapijos visi lankytojai džiaugiasi asmenybės harmonija, pilnaverčiais santykiais su gyvenimo partneriu ir aplinkiniais. Daugelis jų įgyvendino svajones, kurios ilgai gulėjo giliausiose stalčiuose.
Daugiau apie šios terapijos naudą sužinosite šiame TV3 žinių reportaže arba patys apsilankę užsiėmimuose.